Kontakta oss

Behöver du hjälp med en kampanj eller är det dags att ta ett omtag av ditt varumärke? Vi har

stor erfarenhet av att skapa kommunikativa lösningar och hjälper gärna även er!

VILL DU HA HJÄLP AV OSS?

För oss är det viktigt att det ska vara enkelt att komma i kontakt med oss. Är du tjänsteleverantör och har en spännande lösning du vill erbjuda till någon av våra kunder är du välkommen att ringa vårt växelnummer eller skicka ett mail till kontakt@advisoryab.se, så återkommer vi så fort vi kan.

Har du frågor om vår verksamhet, intresserad av att inleda nya samarbeten eller är du vår nästa kollega? Då är du välkommen att kontakta Eric Wickell på telefon eller ew@advisoryab.se

VÄXJÖ

Ansvarig medierådgivare:
kristoffer@advisoryab.se
076 – 006 07 71

Sandvägen 12
352 45 Växjö

Telefon vid leverans: 076-020 66 16

KALMAR

Ansvarig medierådgivare:
anna@advisoryab.se
076 - 1179560

Slöjdaregatan 5
353 53 Kalmar

Telefon vid leverans: 0480-232 97

GÖTEBORG

Ansvarig medierådgivare:
marcus@advisoryab.se
070 - 995 63 86

Importgatan 20
422 46 Hising Backa

Telefon vid leverans: 031-76 10 951

MEDARBETARE

Eric Wickell

VD/Strateg

073-532 03 08
ew@advisoryab.se
Växjö

Eric Rosander

Medierådgivare

076-020 66 16
eric@advisoryab.se
Växjö

Kristoffer Dahl

Medierådgivare

076-006 07 71
kristoffer@advisoryab.se
Växjö

Marcus Östensson

Medierådgivare

070-995 63 86
marcus@advisoryab.se
Göteborg

Linus Kronberg

Medierådgivare

072-552 42 93
linus@advisoryab.se
Växjö

Anna Nygren

Medierådgivare

076-117 95 60
anna@advisoryab.se
Kalmar

Christian Segevik

Medierådgivare

Malin Haglund

Medierådgivare

070-241 29 42
malin@advisoryab.se

Anna Håkansson

Ekonomi

0760-06 07 72

Matilda Strååth

Produktionsansvarig

Sociala Medier

Elin Eriksson

Social Media Manager

Sociala Medier

070-318 99 51
elin@advisoryab.se

Melany Backman

Art Director

Formgivning/layout

073-622 22 61
melany@advisoryab.se

Majdi Tounsi

Tekniker

Sökmotoroptimering

072-221 19 21
majdi@advisoryab.se

Kristoffer Pihlfelt

Tekniker

Sökmotoroptimering

Hanna Sandgren

Art Director

Formgivning/tryck

072-088 04 75
hanna@advisoryab.se

Alex Wendel

Content Creator

Content/Foto/Film

072-088 25 38
alex@advisoryab.se

SÖDRA SVERIGES LEDANDE MEDIERÅDGIVARE

KONTAKTA OSS

Vill ni också ta nästa steg och utveckla er kommunikation? 
Kontakta oss för ett första förutsättningslöst samtal.